A-klasa » Warszawa II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Józefovia II Józefów | 2:7 | KS SNAJPER SOŚNINKA |
2015-06-20, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
dzisiaj: 1615, wczoraj: 52
ogółem: 1 439 489
statystyki szczegółowe
Grupa A:
Skarbiec Smaku
Wolni Strzelcy
Auto Latino
Selmar Polska
Grupa B:
Promnik Łaskarzew 2003
AVE Krzywda
FC Po Nalewce
Snajper Juniorzy
Grupa C:
Chill Team
Cel Helenów
Królewski Team
Michałki
Grupa D:
Wiktor
GTW Oknopol
Żółta Łódź Podwodna
Epepepe
UWAGA!!!
W ROZWINIĘCIU SĄ JUŻ PODANE SKŁADY DRUŻYN!!!
(Pod grafikiem)
Protesty odnośnie poszczególnych zawodników mogą składać wyłącznie kapitanowie do piątku do godziny 18:00. Spóźnione protesty nie będą rozpatrywane. Jeśli nie pojawią się protesty, wówczas akceptujemy wszystkich zawodników. Na listach można dokonywać zmian do pierwszego meczu. Potem listy zamykamy. Każde dopisanie nowego zawodnika będzie sprawdzane z urzędu przez organizatora.
Regulamin turnieju:
https://s2.fbcdn.pl/5/clubs/13455/data/docs/regulamin-atf-iii.doc
W TURNIEJU MOGĄ GRAĆ TYLKO ZAWODNICY, KTÓRZY W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU PIŁKARSKIEGO 2016/17 NIE WYSTĄPILI NAWET MINUTY W MECZACH NA SZCZEBLACH ROZGRYWEK ORGANIZOWANYCH PRZEZ PZPN I MAZOWIECKIE ZPN-y. WYJĄTEK STANOWIĄ ZAWODNICY WYSTĘPUJĄCY W LIGACH OLDBOYÓW ORAZ ZAWODNICY z roczników 2000 i młodsi. LZSy są traktowani jako amatorzy.
Grafik turnieju w rozwinięciu newsa...
III Edycja Amatorskiego Turnieju Futsalu
28.01.2017 r. (sobota)
Hala w Woli Łaskarzewskiej
Listy zawodników
Epepepe
Przemysław Poświata
Kamil Świderski
Rafał Gugała
Paweł Brojek
Szymon Brojek
Bartek Kwiatkowski
Grzegorz Rybicki
Mateusz Krasnodębski
Paweł Jamnicki
Kamil Tobiasz
Tomasz Cichecki
Skarbiec Smaku
Damian Łapacz
Michał Licbarski
Sebastian Kalbarczyk
Dominik Figielski
Michał Jankowski
Krystian Kuchnia
Kacper Grzechnik
Bartek Tobiasz
Darek Winek
Wolni Strzelcy
Emil Choim
Damian Płatek
Wojciech Kusak
Mariusz Choim
Patryk Zięcina
Karol Płatek
Karol Tobiasz
Wiktor
Kamil Białecki
Adam Białapko
Marcin Szczęch
Przemysław Galbarczyk
Adam Jurek
Damian Kozicki
Jakub Strugacz
FC Po Nalewce
Klimek Dariusz
Misior Mateusz
Kostecki Mariusz
Błachnio Dawid
Misiak Kamil
Mikulski Tomek
Wojdat Arek
Kowalczyk Marcin
Promnik Łaskarzew 2003
Grzegorz Grabowiec
Patryk Pytlarczyk
Patryk Szczypek
Antek Bouzidi
Michał Korycki
Michał Prokop
Michał Żabczynski
Jakub Bogucki
Mateusz Hys
Auto Latino
Marcin Sobieska
Daniel Lechnio
Krystian Lechnio
Dominik Okleja
Mariusz Białapko
Stanisław Miazga
Marek Wichowski
Kuba Kuszmierek
Emil Kozikowski
Michałki
Abramowski Grzegorz
Jaworski Krzysztof
Budyta Kacper
Kraska Maciek
Żyłka Grzegorz
Budyta Michał
Wysokiński Michał
Selmar Polska
Łukasz Kalata
Damian Kosyra
Kamil Bogusz
Łukasz Boratyński
Bartłomiej Boratyński
Adam Wyszkowski
Mateusz Nocek
Konrad Jasztal
Paweł Owczarczyk
Maciek Wichniewicz
Żółta Łódź Podwodna
Sebastian Kołnierzak
Łukasz Cichecki
Adrian Kot
Dominik Korzeniewski
Rafał Strzeżysz
Piotr Rosłaniec
Tomasz Walicki
Mateusz Trzaskowski
Jakub Bielicki
GTW Oknopol
Żuraw Łukasz
Bieńko Tomasz
Górski Albert
Mirowski Damian
Klimek Krzysztof
Buhowicz Wojtek
Paszkowski Adam
Zackiewicz Wojciech
Chill Team
Damian Kisiel
Albert Kondej
Artur Balas
Hubert Seremak
Tomasz Kondej
Karol Górski
Michał Wojdat
Cel Helenów
Damian Kondej
Patryk Kobus
Radek Szewczyk
Maciek Wróbel
Dawid Czyżewski
Przemek Gazda
Wojtek Fijołek
Tomasz Czerwiński
Adrian Rękawek
Lukasz Rękawek
AVE Krzywda
Damian Jarzyna
Adrian Jarzyna
Damian Kuźma
Tomasz Kołnierzak
Sławek Górka
Daniel Domienik
Daniel Poświata
Kamil Kurach
Marcin Jarzyna
Mariusz Paziewski
Snajper Sośninka Juniorzy
Jan Bieńko
Dawid Janisiewicz
Jakub Biernat
Bartłomiej Cieślak
Sebastian Janisiewicz
Michał Zduniak
Dawid Kowalski
Bartosz Walenda
Dominik Lenicki
Adrian Brzostowski
Jakub Brzostowski
Mikołaj Kurach
Patryk Żak
Jakub Sikora
Jakub Prokop
Mateusz Głowacki
Królewski Team
Rafał Mazur
Igor Ozóg
Michał Kucharski
Rafał Paćkowski
Michał Jasek
Piotr Drewnik
Rafał Pawlikowski
Łukasz Kieliszek
Karol Wałachowski
Adam Kucharski
Damian Kosicki
Jakub Krogulec
Tomasz Mika
Dominik Soból
Patryk Sieraj
Terminarz gier Grup A i B
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
11:00 A | Skarbiec Smaku | Wolni Strzelcy |
|
11:15 A | Auto Latino | Selmar Polska |
|
11:30 B | Promnik 2003 | AVE Krzywda |
|
11:45 B | FC Po Nalewce | Snajper Juniorzy |
|
12:00 A | Auto Latino | Skarbiec Smaku |
|
12:15 A | Wolni Strzelcy | Selmar Polska |
|
12:30 B | FC Po Nalewce | Promnik 2003 |
|
12:45 B | AVE Krzywda | Snajper Juniorzy |
|
13:00 A | Selmar Polska | Skarbiec Smaku |
|
13:15 A | Wolni Strzelcy | Auto Latino |
|
13:30 B | Snajper Juniorzy | Promnik 2003 |
|
13:45 B | AVE Krzywda | FC Po Nalewce |
|
Ćwierćfinały (1A-2B, 1B-2A)*
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
I-14:00 |
|
|
|
II-14:15 |
|
|
|
Terminarz gier Grup C i D
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
14:45 C | Chill Team | Cel Helenów |
|
15:00 C | Królewski Team | Michałki |
|
15:15 D | Wiktor | Żółta Łódź Podwodna |
|
15:30 D | GTW Oknopol | Epepepe |
|
15:45 C | Królewski Team | Chill Team |
|
16:00 C | Cel Helenów | Michałki |
|
16:15 D | GTW Oknopol | Wiktor |
|
16:30 D | Żółta Łódź Podwodna | Epepepe |
|
16:45 C | Michałki | Chill Team |
|
17:00 C | Cel Helenów | Królewski Team |
|
17:15 D | Epepepe | Wiktor |
|
17:30 D | Żółta Łódź Podwodna | GTW Oknopol |
|
Ćwierćfinały (1C-2D i 1D-2C) *
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
III-17:45 |
|
|
|
IV-18:00 |
|
|
|
Półfinały (I-III i II-IV) *
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
18:15 |
|
|
|
18:30 |
|
|
|
*- kolejność półfinałów będzie ustalona w trakcie turnieju
Mecz o III miejsce
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
18:45 |
|
|
|
III Edycja Amatorskiego Turnieju Futsalu
28.01.2017 r. (sobota) - Hala w Woli Łaskarzewskiej
Wielki Finał ATF
Godzina meczu | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
19:00 |
|
|
|
III Edycja Amatorskiego Turnieju Futsalu
28.01.2017 r. (sobota) - Hala w Woli Łaskarzewskiej
Ostateczna kolejność
L.p. | Nazwa drużyny |
1 |
|
2 |
|
3 |
|
4 |
|
5 |
|
6 |
|
7 |
|
8 |
|
9 |
|
10 |
|
11 |
|
12 |
|
13 |
|
14 |
|
15 |
|
16 |
|
Król Strzelców –
Najlepszy Bramkarz –
Najlepszy Zawodnik -
Brak aktywnych ankiet. |
Najbliższa kolejka 27 |
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||